Nowa jakość usług
księgowych, podatkowych i prawnych

Zespół

Na czele zespołu dbkb stoją eksperci:

Daria Blimel – kandydat na biegłego rewidenta, wspólnik   UMÓW SPOTKANIE

Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (informatykę i ekonometrię), Studia Podyplomowe na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (rachunkowość przedsiębiorstw) oraz liczne kursy z zakresu księgowości oraz kadr i płac organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Obecnie zdobywa uprawnienia biegłego rewidenta. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w księgowości i optymalizacji procesów biznesowych, w szczególności księgowych. Zajmowała kierownicze stanowiska między innymi w grupie PZU.

 

Krzysztof Blimel – biegły rewident, wspólnik   UMÓW SPOTKANIE

Jako biegły rewident przeprowadził ponad 100 badań sprawozdań finansowych. Posiada wykształcenie w dziedzinie księgowości i informatyki, a także bogate doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych zarówno w biurach rachunkowych jak i na stanowisku głównego księgowego. Jako ekspert od audytu i sprawozdawczości finansowej jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Prowadzi także zajęcia w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce zarówno dla księgowych jak i dla biegłych rewidentów.

 

dr Mieszko Łukaszewicz – doradca podatkowy, prawnik, wspólnik   UMÓW SPOTKANIE

Zajmuje się opracowywaniem dokumentacji cen transferowych, bieżącym doradztwem podatkowym, sporządzaniem: interpretacji podatkowych, skarg i skarg kasacyjnych do sądów administracyjnych. Przeprowadza również audyty podatkowe oraz wdraża procedury zastosowania ulg B+R i IP Box w przedsiębiorstwach. Prowadzi szkolenia dla profesjonalistów: pracowników działów księgowości, a także biur rachunkowych z zakresu: cen transferowych, podatku u źródła, podatku VAT, bieżących zmian w prawie podatkowym.

 

Tomasz Cudnoch – radca prawny, wspólnik   UMÓW SPOTKANIE

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu pod numerem Pz-2884. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte przy obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym z udziałem kapitału zagranicznego. W swojej działalności łączy doświadczenie z praktyczną znajomością biznesu koncentrując się na dostarczeniu konkretnych i praktycznych rozwiązań umożliwiających osiągniecie celów postawionych przez klientów.