Nowa jakość
usług księgowych

Szybki kontakt:

Podaj adres e-mail lub numer telefonu, a my wrócimy do Ciebie z ofertą!

Aktualności

Nowe biuro w Poznaniu

Nowe biuro w Poznaniu

Z przyjemnością informujemy, że od dziś funkcjonuje nasze nowe biuro w Poznaniu. Zapraszamy Państwa do lokalizacji:
Plac Andersa 7 | 61-894 Poznań
Budynek Andersia Business Centre
wejście B (od strony budynku PFC), 1. piętro, tel. 61 668 38 97
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00.

dbkb.pl ma już 5 lat!

dbkb.pl ma już 5 lat!

5 lat temu powołaliśmy do życia biuro rachunkowe dbkb.pl. Naszym celem było wprowadzenie na rynek nowej jakości usług księgowych. Udało się! Dziękujemy, że jesteście z nami. A hasło “księgowość z pasją” niezmiennie od 5 lat towarzyszy nam w codziennej pracy.

Nowe godziny otwarcia biur

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 30 września 2013 nasze biura w Rokietnicy i Szamotułach będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00. Dla wygody naszych Klientów raz w tygodniu biura będą czynne aż do 18:00 – w poniedziałki Rokietnica, w środy Szamotuły. Zapraszamy

Szkolenia dla przedsiębiorczych

Szkolenia dla przedsiębiorczych

Od maja br. współprowadzimy szkolenie “Pierwszy krok w biznesie” dla osób planujących założenie własnej działalności gospodarczą. Nasze biuro rachunkowe odpowiada za część dotyczącą aspektów księgowych i podatkowych. Organizatorem jest centrum szkoleniowe Lingsbridge. Szkolenia realizowane są na zlecenie Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu oraz Poznańskiego Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości.

4 lata dbkb.pl księgowość z pasją

4 lata dbkb.pl księgowość z pasją

W marcu mijają 4 lata od powstania dbkb.pl. Przez ten czas konsekwentnie wprowadzany na rynek nową jakość usług księgowych. Dziękujemy wszystkim za powierzone nam zaufanie.

Biuro w Szamotułach już otwarte

Biuro w Szamotułach już otwarte

Z przyjemnością informujemy, że w pełni działa już nasze biuro w Szamotułach. Zapraszamy do nowego biurowca GLOB 39 obok marketu Lidl. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00. Dla nowych Klientów biura w Szamotułach proponujemy atrakcyjne promocje.

Zmiany VAT w 2013 roku

Zmiany VAT w 2013 roku

W Sejmie trwają obecnie prace nad zmianami w VAT, które mają wejść w życie w 2013 roku. Wśród propozycji znajdują się ułatwienia w zakresie fakturowania i uproszczony sposób rozpoznawania obowiązku podatkowego. Choć kierunek zmian powszechnie oceniany jest pozytywnie to mogą pojawić się problemy z ich szybkim wdrożeniem.